baner9
Previous Next

Aktualności

Grupa wsparcia dla "Wewnętrznego dziecka". Szczegóły: http://www.hipnoza-warszawa.pl/wewnetrzne-dziecko.html

Spotkania trwają przez 3 miesiące, jeden raz w tygodniu przez dwie godziny (zawsze o 18.00), koszt jednego spotkania  150,00 zł.
Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń  (604/581-582) lub skontaktuj się drogą e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Pozdrawiam
Alicja Grzesiak

Zapraszam na warsztat

16 II 2017, Alicja Grzesiak "Radzenie sobie z konfliktami w zespole", II Konferencja "Prawo a medycyna" organizowana przez Warszawską Izbę Pielęgniarek i Położnych, Warszawa

Zapraszam na sesję terapeutyczną cztery różne osoby, które mają taką potrzebę, a nie stać ich na standardową wizytę. Koszt 1,00 zł.
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DYSKUSYJNE SPOTKANIE GRUPOWE, NA KTÓRYM DZIELĘ SIĘ BIEŻĄCYMI WIADOMOŚCIAMI DOTYCZĄCYMI NOWYCH BADAŃ Z ZAKRESU PSYCHOLOGII ZDROWIA, CIEKAWYCH SZKOLEŃ, KSIĄŻEK, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ.  Zawsze w pierwszy wtorek miesiąca w godz. 18.00-20.00, sprawdź dostępność miejsc.

Zapraszam na warsztat "Techniki transowe w terapii i autoterapii"

2-dniowy w dn. 25-26 marca 2017, dla terapeutów i osób zainteresowanych samorozwojem, prowadzenie Alicja Grzesiak